Mówił o nieprawidłowościach w szpitalu. Stawił się na przesłuchaniu

1 godzina temu
Dr Emil Jędrzejewski, który informował o nieprawidłowościach w Warszawskim Szpitalu Południowym, stawił się w środę po południu na przesłuchaniu w Prokuraturze Okręgowej w Warszawie. Wcześniej o jego przesłuchaniu mówił Waldemar Żurek.
Idź do oryginalnego materiału