Mieszkaniec powiatu łowickiego okradał markety w Skierniewicach. Usłyszał zarzuty

lowicz24.eu 1 miesiąc temu
Do ośmiu lat więzienia grozi 32-letniemu mieszkańcowi powiatu łowickiego, który usłyszał trzy zarzuty kradzieży. Mężczyzna okradał skierniewickie markety, jego łupem padły m.in. alkohol i kosmetyki. Jak czytamy na stronie internetowej Komendy Miejskiej Policji w Skierniewicach, tamtejsi kryminalni 13 czerwca zatrzymali 32-letniego mężczyznę, który w ciągu dwóch dni dokonał trzech kradzieży w skierniewickich marketach.

Do pierwszych dwóch kradzieży doszło 3 czerwca w sklepach wielkopowierzchniowych, z których zostały skradzione artykuły spożywcze, kosmetyczne, turystyczne i alkoholowe.

- Sprawca w jednym i drugim zdarzeniu postąpił tak samo. Wchodził do sklepów, wybierał towar, który go interesował, a następnie nie płacąc za niego wychodził przez kasy samoobsługowe. Tego dnia sprawca ukradł towary na kwotę 2300 złotych – relacjonuje st. sierż. Aneta Placek-Nowak ze skierniewickiej policji.

Do podobnego zdarzenia doszło kilka dni później. Sprawca skradł towar o wartości ponad 2000 złotych. Działał w identyczny sposób.

- Kryminalni niezwłocznie zajęli się tą sprawą i ustalili, iż przedmiotowe kradzieże zostały dokonane przez jedne
Idź do oryginalnego materiału