Mężczyzna z nożem wdarł się do komendy. Groził policjantom śmiercią
1 rok temu
Zdjęcie: /Shutterstock
Mężczyzna z nożem wdarł się wczoraj wieczorem do budynku Komendy Miejskiej Policji w Skierniewicach w Łódzkiem. Napastnik groził funkcjonariuszom śmiercią. Finalnie został zatrzymany.
- Strona główna
- Policja pozostałe
- Mężczyzna z nożem wdarł się do komendy. Groził policjantom śmiercią
Powiązane
Bójka Polaków z Ukraińcami. Policja prowadzi dochodzenie
1 godzina temu
Kobieta zatrzymana po ataku nożem w centrum Toronto
1 godzina temu
Polsat News Ujawnia. "Śmierć Pawła Pułaczewskiego"
2 godzin temu
Polecane
Bosak wywołał burzę w studiu. „Nie będę stał jak łajza”
52 minut temu
Dramatyczna akcja ratunkowa w Wenezueli. "To cud"
1 godzina temu
Popularne
© PORZĄDEK 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.











English (US) ·
Polish (PL) ·
Russian (RU) ·