Koszmarny początek lata w Hiszpanii. Dziesiątki ofiar

1 godzina temu
Hiszpania odnotowuje najgorszy początek sezonu letniego w ostatniej dekadzie pod względem utonięć; tylko w czerwcu na plażach i w basenach zginęło 40 osób - alarmuje portal El Periodico.
Idź do oryginalnego materiału