Komendant nagrodził policjantów promesami

nszzp.pl 4 godzin temu

Komendant Wojewódzki Policji w Poznaniu nadinsp. Tomasz Olczyk nagrodził policjantki i policjantów z całego województwa promesami za zaangażowanie i wzorowe wykonywanie obowiązków. W Jego imieniu z wyróżnionymi spotkał się dziś z Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu insp. Tomasz Barłożek i Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu insp. Violetta Mójta.

Uroczysta zbiórka odbyła się 25 czerwca br. w auli Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu. Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu insp. Tomasz Barłożek uhonorował policjantów, którzy w wykazali się szczególnym profesjonalizmem podczas wykonywania obowiązków służbowych.

Komendant Barłożek wyraził dumę z postawy zgromadzonym w auli wielkopolskich policjantów, a wręczając promesy każdemu z osobna podziękował  za wzorową służbę, zaangażowanie i profesjonalizm. Podkreślił także, że to właśnie dzięki takiej pracy i zaangażowaniu budowany jest pozytywny wizerunek całej formacji. Warty podkreślenia jest fakt, że wyróżnieni funkcjonariusze reprezentują różne jednostki i wydziały. To dowód na to, że każdy powinien wykonywać swoje obowiązki najlepiej jak to możliwe, co ma przełożenie na odbiór całej formacji przez społeczeństwo.

W podobnym tonie wypowiadał się Przewodniczący NSZZ Policjantów woj. wielkopolskiego mł. insp. Andrzej Szary, który również gratulował wyróżnionym, zapewniając jednocześnie o wsparciu związku zawodowego.

Wszystkim wyróżnionym policjantom gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów na polu zawodowym oraz prywatnym!

Maciej Święcichowski

Idź do oryginalnego materiału