Kolizja dwóch samochodów w miejscowości Ciecierówka. Mandat dla sprawcy

4 miesięcy temu
To był pechowy, późny wieczór zarówno dla kierującej, jak również mężczyzny siedzącego za kierownicą pojazdu marki Nissan. W drugą niedzielę lutego doszło do zderzenia dwóch aut w miejscowości Ciecierówka, na terenie gminy Wąchock. Jak poinformował TYGODNIK i portal starachowicki.eu sierż.sztab. Emil Jaros z Komendy Powiatowej Policji, do zdarzenia doszło 11 lutego, po godz. 22. Ze wstępnych ustaleń wynikało, iż do zderzenia dwóch pojazdów doszło na skutek nieudzielenia pierwszeństwa.
- Uczestnikami kolizji byli: 21-letnia kobieta kierująca seatem oraz 30-latek, który kierował autem marki Nissan. Na skutek niezachowania należytej ostrożności i nieudzielenia pierwszeństwa, mężczyzna doprowadził do zderzenia - stwierdził sierż.sztab. Jaros.
Zarówno 21-latka jak również 30-latek zostali przez policjantów poddani badaniu na obecność alkoholu w organizmie. Byli trzeźwi. W stosunku do 30-latka, mundurowi wyciągnęli konsekwencje. - Mężczyzna został ukarany mandatem – zaznaczył policjant KPP Starachowice.
Idź do oryginalnego materiału