Kolejna edycja konkursu „Policjant, który mi pomógł” rozstrzygnięta!

1 godzina temu
18 marca 2026 r. ogłoszona została XIX edycja ogólnopolskiego konkursu „Policjant, który mi pomógł”. Jej organizatorem co roku jest Biuro Prewencji Komendy Głównej Policji. Komisja, w skład której wchodzili laureaci trzech ostatnich edycji konkursu oraz przedstawiciel Biura Prewencji KGP, wyłoniła pięciu laureatów.
Idź do oryginalnego materiału