Kim jest Maria Magdalena Milczarek. Polka na Sycylii oskarżona o oszustwo

1 miesiąc temu

Ostatnie tygodnie w mediach społecznościowych obiegła historia, która wstrząsnęła opiniami publicznymi na całym świecie. Sprawa dotyczy poszkodowanych osób przez zagraniczne przedsiębiorstwo na Sycylii, które oszukało liczne ofiary na dużą sumę pieniędzy.

Kim jest Polka na Sycylii – oszustwo na dużą skalę. Jedną z kluczowych postaci w tej sprawie okazała się być “Polka na Sycylii” – kobieta znana z towarzyskich kręgów oraz przyjaźni ze znanymi osobami ze show-biznesu. Zagraniczne przedsiębiorstwo, które zyskało złą sławę, przyciągnęło uwagę klientów obietnicami zysków i inwestycji, które okazały się zbyt piękne, by były prawdziwe.

Ofiary, które zdecydowały się podzielić swoimi doświadczeniami, nie kryły rozgoryczenia i oburzenia. Ich relacje zdradzają skalę oszustwa oraz tragiczne konsekwencje, jakie poniosły w wyniku zaufania wobec nieuczciwych praktyk przedsiębiorstwa.

Polka na Sycylii – oszustwo

Maria Milczarek była współwłaścicielką przedsiębiorstwa SM Partners z siedzibą w Palermo, które według poszkodowanych prowadziło oszukańcze praktyki. Ofiary opowiadają, iż zostali zwabieni obietnicą spełnienia marzeń o własnym domu na słonecznej Sycylii. Niestety, rzeczywistość okazała się zupełnie inna.

Joanna Kandler – Łopacińska podzieliła się swoim dramatem, opowiadając o tragicznej stracie syna i potrzebie odnalezienia się w nowej rzeczywistości na Sycylii. Słowa pocieszenia i obietnice Marii Magdaleny Milczarek gwałtownie zamieniły się w koszmar utraty pieniędzy, godności i zaufania. “Asia, odzyskasz wiarę w siebie, jesteśmy siostrami” – miał być początkiem nowego życia, a stał się tylko kolejnym ciosem dla jej życia.

Dagmara Polańska i jej mąż planowali przeprowadzkę na Sycylię, inspirowani programem telewizyjnym “Jestem z Polski”. Ich historię jednak zaczął pisać kosztowny błąd zaufania w SM Partners. “Przepłaciliśmy za mieszkanie i garaż. Część pieniędzy nie trafiła do właścicieli. Szacujemy, iż zostaliśmy oszukani przynajmniej na 17,5 tys. euro” – mówiła z goryczą Dagmara.

Oszustwo na taką skalę to nie tylko finansowa katastrofa, ale też emocjonalna trauma dla wszystkich, którzy w dobrej wierze marzyli o spokojnym życiu na południu Europy.

“To są pomówienia”

Zastanawiasz się, kim jest Polka na Sycylii – jej oszustwo wywołało lawinę komentarzy. Kontrowersje wokół sprawy “Polki na Sycylii”, jak nazywana jest Maria Magdalena Milczarek, narastają. Po publikacji artykułu w gazecie, w którym przedstawiono dramat poszkodowanych Polaków, Milczarek zdecydowanie zaprzecza oskarżeniom o przywłaszczenie pieniędzy przeznaczonych na zakup nieruchomości na Sycylii.

Milczarek nazwała stawiane jej zarzuty “pomówieniami”.

Zarzuty wobec mnie o przywłaszczenie gotówki, która miała trafiać do właścicieli nieruchomości, to pomówienie.

Maria Magdalena Milczarek

Podkreśliła również, iż jest gotowa do skonfrontowania się z samymi właścicielami nieruchomości oraz agencjami, z którymi współpracowała, aby udowodnić swoją niewinność.

Maria Milczarek – praca, kariera, show biznes

Maria Magdalena Milczarek, absolwentka kierunków związanych zarówno z psychodietetyką, jak i aktorstwem. Maria postanowiła pogłębić swoje zainteresowania poprzez kurs Dramaterapii w teorii i praktyce przy Polskim Stowarzyszeniu Dramaterapii w Warszawie. Jej życie i kariera są związane z Włochami głównie z Sycylią.

Kobieta, regularnie towarzyszy polskim gwiazdom show-biznesu. Jej obecność na mediach społecznościowych dokumentują liczne wspólne zdjęcia z takimi osobami jak Tomasz Ciachorowski, Maciej Radło, Piotr Gawron Jedlikowski czy Michalina Robakiewicz. Mimo głośnej afery dotyczącej zarzutów nieprawidłowości w działalności jej firmy SM Partners na Sycylii żaden z wymienionych celebrytów nie wypowiedział się publicznie na ten temat.

Ostatnie tygodnie przyniosły znaczny wzrost zainteresowania tą kontrowersyjną sprawą. Na platformie społecznościowej Facebook pojawiła się grupa “Poszkodowani przez SM Partners“, która w krótkim czasie zdobyła znaczną popularność. Początkowo licząca 18 członków grupa dynamicznie się powiększa, co dowodzi o rozmiarze problemu i liczbie osób, które czują się oszukane przez wspomnianą firmę.

Idź do oryginalnego materiału