Grzegorz Kaczmarski znowu na podium

nszzp.pl 1 godzina temu

Nie samą służbą żyje człowiek. Już po raz kolejny nasz kolega Grzegorz Kaczmarski funkcjonariusz i Wiceprzewodniczący Zarządu Terenowego  NSZZ Policjantów OPP Rzeszów, udowodnił, że biegi to jego wielka pasja i świetnie odnajduje się zarówno na długich jak i krótszych dystansach. Nie tak dawno temu pisaliśmy o zajęciu przez Grzegorza trzeciego miejsca na Maratonie Warszawskim. Tym razem w Krakowie Grzegorz również uplasował się na trzecim miejscu wśród policjantów w trakcie jubileuszowego 10. Cracovia Półmaratonu Królewskiego.

20 października odbył się 10. Półmaraton Królewski w Krakowie. Wzięło w nim udział  ok 11 tysięcy biegaczek i biegaczy w tym wielu mundurowych. Zająłem 92 miejsce z czasem 1:19:17s. W ramach tego biegu odbył się I Półmaraton o Puchar Komendanta Miejskiego Policji w Krakowie, w którym zająłem 3 miejsce w tej kategorii- podkreśla Grzegorz Kaczmarski.