Gdzie jest pani Jadwiga? Wyszła rano z domu na ul. Ks. Janusza i przepadła

mylomza.pl 15 godzin temu
Od godziny 8 rano realizowane są intensywne poszukiwania 80-letniej Jadwigi Sobocińskiej. Kobieta wyszła z mieszkania swojego syna przy ulicy Ks. Janusza I 14 w Łomży i do tej pory nie wróciła do domu, nie nawiązała też żadnego kontaktu z bliskimi. Rodzina odchodzi od zmysłów, a w akcję poszukiwawczą natychmiast włączyli się łomżyńscy policjanci.
Jak przekazała podkom. Karolina Wojciekian, oficer prasowy KMP w Łomży, sprawa jest pilna, a czas gra tutaj kluczową rolę.

Jak wygląda zaginiona?

Pani Jadwiga ma 156 cm wzrostu i jest szczupłej budowy ciała. Ma krótkie, siwe włosy. Wychodząc rano z mieszkania syna, ubrana była w:


zielony t-shirt,
niebieskie jeansy,
szare buty sportowe.


Policja i rodzina proszą o pomoc

Mundurowi apelują do wszystkich mieszkańców Łomży, a w szczególności osób zamieszkałych lub przechodzących rano w rejonie ulicy Księżnej Anny. jeżeli widzieli Państwo starszą kobietę odpowiadającą temu rysopisowi, albo zauważyli kogoś zagubionego w szarych sportowych butach i zielonej koszulce – nie czekajcie.

Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu Jadwigi Sobocińskiej, proszony jest o natychmiastowe poinformowanie najbliższej jednostki policji.

Informacje można przek
Idź do oryginalnego materiału