Kolejna oszukana seniorka, która za namową fałszywego brokera chciała zainwestować na giełdzie. Mieszkanka Lublina straciła 150 tys. zł.
62-latka zgodziła się na ofertę poznanego w Internecie brokera. Początkowo przekazała na rachunek niewielką kwotę, która pozornie została pomnożona. To zachęciło lubliniankę do kolejnych przelewów. Łącznie przekazała na fałszywe rachunki inwestycyjne ponad 150 000 złotych. Po ostatnim przelewie stało się jasne, iż padła ofiarą oszustwa. Wszystko straciła, a sprawę zgłosiła policjantom.
PaSe / opr. PrzeG
Fot. Policja Lubelska

4 godzin temu











English (US) ·
Polish (PL) ·
Russian (RU) ·