Dwa śledztwa i ponad 50 świadków. Tak prokuratura prześwietli aferę w Szpitalu Południowym

1 godzina temu
Prokuratura Okręgowa w Warszawie zajęła się sprawą możliwych nadużyć w Szpitalu Południowym. Rozpoczęły się dwa odrębne śledztwa. Nie chodzi tylko o pracowników szpitala, ale także o urzędników ratusza.

Idź do oryginalnego materiału