Byli policjanci i detektywi nielegalnie wykradali dane? Szokujące ustalenia prokuratury
Zdjęcie: /Shutterstock
Lubelska prokuratura skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko czterem byłym policjantom i dwóm detektywom. Zarzuca im nieuprawnione pozyskiwanie informacji z policyjnych baz danych dotyczących około 200 osób. Sprawa dotyczy lat 2014-2020. Oskarżonym grozi do 10 lat więzienia.

2 godzin temu










English (US) ·
Polish (PL) ·
Russian (RU) ·