Byli policjanci i detektywi nielegalnie wykradali dane? Szokujące ustalenia prokuratury

2 godzin temu
Zdjęcie: /Shutterstock


Lubelska prokuratura skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko czterem byłym policjantom i dwóm detektywom. Zarzuca im nieuprawnione pozyskiwanie informacji z policyjnych baz danych dotyczących około 200 osób. Sprawa dotyczy lat 2014-2020. Oskarżonym grozi do 10 lat więzienia.
Idź do oryginalnego materiału