Brutalne pobicie w bielskim klubie. Policjanci zatrzymali trzech pracowników ochrony

1 godzina temu
Bielscy policjanci zatrzymali trzy osoby podejrzane o udział w brutalnym pobiciu, do którego doszło w styczniu jednym z klubów na terenie Bielska-Białej. Pokrzywdzeni to dwie osoby - małżeństwo, które spędzało wieczór w klubie. W wyniku zdarzenia kobieta i mężczyzna...
Idź do oryginalnego materiału