Dziś o poranku z wolnością rozstał się 44-latek, który nie zgłosił się w wyznaczonym terminie do zakładu karnego i był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Kielcach. W dotarciu do najbliższego zakładu penitencjarnego mężczyźnie pomogli świętokrzyscy „łowcy cieni”. Kielczanin najbliższe 2 lata i 10 miesięcy spędzi w odosobnieniu. Funkcjonariusze z Wydziału Poszukiwań i Identyfikacji Osób Komendy […]
44-latek zatrzymany przez „łowców cieni”
spottedalert.pl 1 miesiąc temu
- Strona główna
- Służba Więzienna
- 44-latek zatrzymany przez „łowców cieni”
Powiązane
„Teletransportował” się na Elbląską
4 godzin temu
Polecane
Stała baza USA w Polsce. Kosiniak-Kamysz ogłasza
57 minut temu
"ZŁA KARMA ROŚNIE DLA ELIT EPSTEINA "
1 godzina temu
Alkoholowy incydent Porzucka. Komisja etyki podjęła decyzję
1 godzina temu
Popularne
Dodali Nawrockiemu, odjęli Trzaskowskiemu. Zarzuty za błędn...
1 tydzień temu
259
© PORZĄDEK 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
















English (US) ·
Polish (PL) ·
Russian (RU) ·