2-letni chłopiec sam na ulicy w Gorzowie. Matka zatrzymana przez policję
Zdjęcie: 2-latek błąkał się w nocy na ulicy (zdj. ilustracyjne)
21 czerwca, o godz. 3 nad ranem, na jednej z ulic w Gorzowie doszło do niebezpiecznego incydentu. 2-letni chłopiec został znaleziony bez opieki, podczas gdy jego matka, będąca pod wpływem alkoholu i narkotyków, przebywała na balkonie swojego mieszkania. Sprawą zajmuje się prokuratura, która bada, dlaczego kobieta nie mogła wrócić do środka.

2 godzin temu









English (US) ·
Polish (PL) ·
Russian (RU) ·