2-letni chłopiec sam na ulicy w Gorzowie. Matka zatrzymana przez policję

2 godzin temu
Zdjęcie: 2-latek błąkał się w nocy na ulicy (zdj. ilustracyjne)


21 czerwca, o godz. 3 nad ranem, na jednej z ulic w Gorzowie doszło do niebezpiecznego incydentu. 2-letni chłopiec został znaleziony bez opieki, podczas gdy jego matka, będąca pod wpływem alkoholu i narkotyków, przebywała na balkonie swojego mieszkania. Sprawą zajmuje się prokuratura, która bada, dlaczego kobieta nie mogła wrócić do środka.
Idź do oryginalnego materiału