Zbigniew Ziobro ma za sobą kolejną operację. Patryk Jaki skomentował jego stan zdrowia. To niepokojące

1 miesiąc temu

Choroba zmusiła polityka do wycofania się z przestrzeni publicznej, ale nagłe włamanie do jego domu służb spowodowało, iż Zbigniew Ziobro musiał zjawić się w kraju i nieco zadziałać w obszarze publicznym.

Goszczący na antenie Radia Zet Patryk Jaki, powiedział o stanie zdrowia lidera Suwerennej Polski słowa, które zabrzmiały bardzo niepokojąco!

Pomimo tego, iż Zbigniew Ziobro ma na swoim koncie niejedną polityczną bitwę, walka z ciężką chorobą jest absolutnie najtrudniejsza.

Europoseł Patryk Jaki poważnie martwi się o zdrowie Zbigniewa Ziobry

Podczas szczerego wywiadu z "Super Expressem", polityk powiedział stanowczo, iż ma dla kogo żyć. Były minister sprawiedliwości miał na myśli najbliższych, w tym swoich dwóch synów

Po powrocie do kraju i pierwszej operacji — usunięcie przełyku — jaka miała miejsce w Brukseli, Zbigniew Ziobro przyznał, iż wyniki jego badań nie są zadowalające, dlatego też wyznaczono mu już termin kolejnej operacji.

W piątkowym programie Radia ZET pojawił się Patryk Jaki, którego zapytano w trakcie rozmowy o stan zdrowia lidera ugrupowania.

- Wczoraj Zbigniew Ziobro miał kolejną operację, związaną z jego stanem zdrowia, natomiast ja szczegółów nie znam. Stan zdrowia jest słaby, naprawdę zły. Pan minister powinien być w szpitalu, a wiemy, w jakich okolicznościach musiał wrócić do Polski i jego stan zdrowia się pogorszył. Nie wiem jeszcze, jakie są wyniki tej operacji — powiedział europoseł.

Nam pozostaje życzyć Zbigniewowi Ziobrze szybkiego powrotu do zdrowia!

Idź do oryginalnego materiału