Zaskakujący finał policyjnej interwencji

1 rok temu
Nietypowo zakończyła się interwencja policjantów z komisariatu w Stawiszynie. Mundurowi zostali wezwani do uszkodzonego auta, a zastali w nim osobę poszukiwaną i narkotyki Do zdarzenia doszło w miniony weekend na terenie gminy Żelazków.
Kierowca busa, który przewoził pracowników, poprosił o interwencję policjantów. Mężczyzna wjechał w wyrwę w jezdni i uszkodził dwie opony w aucie. Policjanci w związku ze zdarzeniem drogowym sporządzili dokumentację. O sytuacji został powiadomiony również zarządca drogi – informuje podkom. Anna Jaworska-Wojnicz, oficer prasowa Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu.
Busem, oprócz kierowcy, podróżowało również pięciu pasażerów. Wszystkie osoby zostały przez policjantów wylegitymowane. Podczas sprawdzeń w policyjnych bazach danych okazało się, iż jeden z pasażerów jest osobą poszukiwany przez prokuraturę. 37-latek został zatrzymany przez funkcjonariuszy z Komisariatu Policji w Stawiszynie.
Dodatkowo, w trakcie dalszych czynności, okazało się, iż mężczyzna miał przy sobie dwa woreczki strunowe z nieznaną substancją. Badanie testerem narkotykowym dało wynik
Idź do oryginalnego materiału