Zaginął ostrowianin. Udostępniono jego wizerunek

3 godzin temu
Zdjęcie: Zaginął ostrowianin. Udostępniono jego wizerunek


W sercu Ostrowa Wielkopolskiego zapanowało napięcie i niepokój. Wszyscy, którzy mogą mieć jakiekolwiek informacje na temat zaginionego Piotra Szkudlarka, 38-letniego mężczyzny, proszeni są o natychmiastowy kontakt z lokalną policją.

18 grudnia br. Wydział Kryminalny ostrowskiej policji podjął poszukiwania zaginionego Piotra. Zgodnie z informacjami, mężczyzna ostatni raz widziany był pod koniec listopada 2024 roku. Zniknął w niewyjaśnionych okolicznościach.

Jego rodzina, której członkowie z niepokojem czekają na jakiekolwiek wieści. Zadają sobie pytanie, co mogło się wydarzyć.

Piotr Szkudlarek zaginął na ulicy Wrocławskiej, a jedynym śladem, który pozostawił, była jego charakterystyczna, różowa walizka turystyczna, którą miał, przy sobie, gdy był widziany po raz ostatni.

Każdy, kto mógłby wiedzieć cokolwiek o miejscu przebywania Piotra, każdy, kto dostrzegł go lub zauważył jakąkolwiek wskazówkę, proszony jest o pomoc. To nie tylko apel do sumienia, ale również wyraz nadziei na odzyskanie tego, co zostało utracone. Każdy dzień bez informacji to ból i niepewność dla jego bliskich, którzy żyją w przeświadczeniu, iż mogą jeszcze pomóc.

Policja w Ostrowie Wielkopolskim apeluje do wszystkich osób, które mogą posiadać jakiekolwiek informacje o zaginionym. Każdy detal, choćby ten najmniejszy, może okazać się kluczowy. Zaginiony mężczyzna jest poszukiwany, a każda informacja może przybliżyć odpowiedź na pytanie, gdzie przebywa Piotr Szkudlarek. jeżeli masz jakiekolwiek informacje, skontaktuj się z Komendą Powiatową Policji w Ostrowie Wielkopolskim pod numerem telefonu

47 77 54 211

lub skorzystaj z numeru alarmowego 112.

POLECANE NEWSY
Zderzenie na DK25 Volkswagena i Forda (ZDJĘCIA)
Rok działalności sklepu społecznego „Ostrowski Spichlerz”
Żołnierze ze sportowcami uczczą pamięć
Koniec epoki w TŻ Ostrovia!
Zapowiedzi weekendowe – ostatni przedświąteczny weekend
Policja ujawniła szczegóły likwidacji fabryki TYCH substancji. Wartość 70 „baniek”
Idź do oryginalnego materiału