Kolejni turyści ukarani za wejście na pas drogi granicznej. Ich wykroczenie zarejestrowały kamery monitoringu. Kamery Straży Granicznej zarejestrowały mężczyznę, kobietę i dziecko w rejonie granicy polsko-rosyjskiej. – Turyści, mimo widocznych tablic informacyjnych przypominających o zasadach obowiązujących w strefie nadgranicznej, weszli na pas drogi granicznej – powiedziała podpułkownik Mirosława Aleksandrowicz, rzeczniczka prasowa Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej. […]
Weszli na pas drogi granicznej. Ciekawscy turyści ukarani mandatami
2 tygodni temu
- Strona główna
- Zdarzenia graniczne
- Weszli na pas drogi granicznej. Ciekawscy turyści ukarani mandatami
Powiązane
Mundurowi zamienili posterunki na parkiet w Raciborzu
3 godzin temu
SG ostrzega - przed podróżą sprawdź bagaże!
1 dzień temu
Popularne
Dodali Nawrockiemu, odjęli Trzaskowskiemu. Zarzuty za błędn...
1 tydzień temu
259
© PORZĄDEK 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.











English (US) ·
Polish (PL) ·
Russian (RU) ·