Ukradł 1200 zdrapek, ale szczęścia nie miał

1 tydzień temu
Młody mężczyzna, pracując jako sprzedawca, w ciągu 8 dni z dwóch sklepów ukradł dwa papierosy elektroniczne, cztery wkłady do nich oraz prawie 1200 zdrapek. W niedzielę po południu policjanci z komisariatu we Wrzeszczu zostali wezwani do jednego ze sklepów przy alei Grunwaldzkiej.
- Na miejscu właścicielka placówki handlowej poinformowała mundurowych, iż w sklepie doszło do kradzieży zdrapek i papierosów elektronicznych. Kobieta wskazała również na sprawcę przestępstwa, którym okazał się zatrudniony w sklepie mężczyzna - mówi podinsp. Magdalena Ciska, rzecznik gdańskiej policji.
Kryminalni z Wrzeszcza zatrzymali 20-latka z Gdańska. Funkcjonariusze zabezpieczyli zapisy z kamer monitoringów oraz przesłuchali świadków.
- Podczas pracy nad tą sprawą śledczy ustalili, iż zatrzymany przez nich mężczyzna w ciągu ośmiu dni pracy w dwóch sklepach należących do pokrzywdzonej, ukradł dwa papierosy elektroniczne, cztery wkłady do nich oraz prawie 1200 zdrapek o łącznej wartości blisko 5 tysięcy złotych - dodaje podinsp. Magdalena Ciska.
Wczora
Idź do oryginalnego materiału