Tragedia po interwencji policji w Kołobrzegu. Nie żyje 35-latek

twojeradio.fm 10 godzin temu
Dramatyczny finał nocnej interwencji w Kołobrzegu. 35-letni mężczyzna stracił przytomność krótko po tym, jak policjanci użyli wobec niego siły fizycznej i założyli mu kajdanki. Mimo blisko godzinnej reanimacji prowadzonej przez funkcjonariuszy i ratowników medycznych, jego życia nie udało się uratować.
Idź do oryginalnego materiału