Patrol na wodzie skończył się dla 28-latka wizytą w komendzie. Policjanci z Komisariatu Wodnego Policji w Gdańsku zatrzymali do kontroli niewielką łódź motorową w rejonie Mierzei Wiślanej. Na pierwszy rzut oka – zwykła rekreacyjna jednostka, popołudnie, okolice Mikoszewa. Dopiero sprawdzenie sternika w policyjnych systemach pokazało, iż sprawa jest znacznie poważniejsza. Kontrola na wodzie Do zdarzenia doszło w sobotę 20 czerwca, około godziny 16:00. Funkcjonariusze patrolowali wody Wisły i Zatoki Gdańskiej, gdy na nowodworskim terenie Mierzei Wiślanej zatrzymali ponad 4-metrową łódź rekreacyjną. Jednostka była wyposażona w silnik spalinowy o mocy 6 KM. Nie była to więc wielka motorówka, raczej sprzęt kojarzący
Sternik łodzi zatrzymany na Mierzei Wiślanej. Odpowie przed sądem
wbijamszpile.pl 2 godzin temu
- Strona główna
- Policja pozostałe
- Sternik łodzi zatrzymany na Mierzei Wiślanej. Odpowie przed sądem
Powiązane
Z regionu. Wybrali się do Rosji z fałszywymi dokumentami
2 godzin temu
Polecane
Milczenie / szejkan
1 godzina temu
Popularne
Afera tramwajowa na Śląsku. Wiceprzewodniczący zarządu KO od...
1 tydzień temu
248
© PORZĄDEK 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.














English (US) ·
Polish (PL) ·
Russian (RU) ·