Dzisiaj w Łagowie płetwonurkowie z 5. Batalionu Saperów ze swoimi kolegami z 4 jednostek mieli szkolenie. Wszystko to w ramach letniego, dwutygodniowego zgrupowania płetwonurków.
Te ćwiczenia było jednak nieco inne niż zawsze. Więcej w materiale Elżbiety Samsel-Czerniawskiej
Dodajmy, iż zgrupowanie potrwa do 14 lipca.
Fot. Elżbieta Samsel-Czerniawska

2 lat temu

![Seria trwa. Po urzędach i bibliotekach alarm w ostrołęckiej szkole [ZDJĘCIA]](https://www.eostroleka.pl/luba/dane/pliki/zdjecia/2026/730771011_1319618656465925_6171270737574751231_n.jpg)












English (US) ·
Polish (PL) ·
Russian (RU) ·