Poszukiwany trafił do więzienia. W mieszkaniu 35-latka policjanci znaleźli amfetaminę

prostozopolskiego.pl 4 godzin temu

Kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu zatrzymali 35-letniego mieszkańca miasta, który był poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości do odbycia kary pozbawienia wolności. Jak się okazało, zatrzymanie mężczyzny było dopiero początkiem jego problemów. Podczas przeszukania jego mieszkania funkcjonariusze znaleźli znaczne ilości amfetaminy. Policjanci z Wydziału Kryminalnego od dłuższego czasu prowadzili działania mające na celu ustalenie miejsca pobytu osób ukrywających się przed organami […]

Idź do oryginalnego materiału