„Pędził” 210 km/h na ekspresówce

spottedalert.pl 3 godzin temu

Wczoraj policjanci z Zespołu SPEED Wydziału Ruchu Drogowego jędrzejowskiej komendy na ekspresowej „siódemce” zarejestrowali nadmierną prędkość mercedesa. Policyjny wideorejestrator odnotował 210 km/h w miejscu, gdzie maksymalnie można jechać 120 km/h. 39-latek odmówił przyjęcia mandatu karnego, teraz sprawa znajdzie swój finał w sądzie. Wczoraj przed godziną 16:30 na trasie ekspresowej S7 na wysokości miejscowości Łączyn w […]

Idź do oryginalnego materiału