Odnaleziono ciało zaginionej 22-latki. Jej chłopak zamurował ją w ścianie

11 miesięcy temu
fot. Twitter | @_DAGOSPIA_

Kobiety szukano przez ostatnie 10 lat. W końcu śledczym udało się odnaleźć jej zwłoki. Widok był przerażający! Jej ciało zamurowano w ścianie jednego z mieszkań. Zwłoki były okaleczone i częściowo rozpuszczone. Według śledczych należą do zaginionej w 2014 roku Włoszki – Sibory Gagani. Makabrycznego odkrycia dokonano natomiast w hiszpańskiej Maladze.

Sibora Gagani zaginęła bez śladu w 2014 roku – krótko po tym, jak przeprowadziła się z Włoch do Malagi w Hiszpanii, wraz ze swoim chłopakiem Marco R. Policyjni śledczy z Italii i Hiszpanii szukali 22-latki przez niemal dekadę. Dopiero niedawno hiszpańska policja odnalazła jej zwłoki.

Ciało Gagani zostało odnalezione przez przypadek. Policja wkroczyła do jednego z mieszkań w miejscowości Torremolinos. Lokal należy do wspomnianego Marco R. Funkcjonariusze dokonali przeszukania mieszkania w związku ze sprawą innej zaginionej kobiety. Szukając 28-letniej Pauli śledczy natknęli się na zwłoki Sibory. Czy na pewno są to zwłoki 22-latki wykażą testy DNA, jednak śledczy są niemal pewni, iż odnalezione ciało należy do zaginionej Włoszki.

Zamordował 22-letnią ukochaną. Jej zwłoki próbował rozpuścić, a potem zamurował je w ścianie

Śledczy odkryli jej zwłoki w makabrycznym stanie. R. miał zapakować poranione i częściowo rozpuszczone ciało do drewnianego pudła, a następnie wcisnąć je pomiędzy dwie ściany, znajdujące się w mieszkaniu. Pozostałą przestrzeń zamurował. 45-letni Marco R. przyznał się do zamordowania zarówno Sibory, jak i Pauli.

„Podczas zeznań R. ujawnił makabryczne szczegóły morderstwa, mówiąc, iż zabił Siborę podczas kłótni, próbował ją rozpuścić w kwasie, a następnie wepchnął zwłoki do pudła, które trzymał w pustej przestrzeni między ścianami w swoim mieszkaniu przez prawie dekadę” – podaje „Insider”.

Así encontró la policía el cadáver emparedado de Sibora Gagani en el piso de su asesino en Torremolinos.#AxarquiaPlus #Axarquía #Torremolinos #Sucesos #Aseinato pic.twitter.com/0IdiGJGsNP

— AxarquiaPlus (@AxarquiaPlus) June 7, 2023

Idź do oryginalnego materiału