35-letni Irakijczyk, który zabił kierownika ośrodka dla uchodźców w Niemczech, był wcześniej wielokrotnie odsyłany do Polski. Niemcy dwukrotnie odrzuciły jego wnioski o azyl, jednak mimo decyzji o deportacji do Iraku, mężczyzna pozostał w kraju na prawach osoby “tolerowanej”. W lutym 2025 roku stanął przed sądem pod zarzutem zabójstwa. Wielokrotnie odsyłany, wciąż wracał Po raz pierwszy Irakijczyk pojawił się w Niemczech w lutym 2017 roku, gdzie złożył wniosek o azyl. Ponieważ jednak wcześniej przekroczył granicę Unii Europejskiej w Polsce, zgodnie z unijnym prawem migracyjnym został w sierpniu 2017 roku odesłany do naszego kraju. Nie zrezygnował jednak z prób osiedlenia się w
Niemcy chcieli Irakijczyka deportować do Polski. Ten zabił kierownika ośrodka
wbijamszpile.pl 1 rok temu
- Strona główna
- Pozostałe zgony
- Niemcy chcieli Irakijczyka deportować do Polski. Ten zabił kierownika ośrodka
Powiązane
Tragedia na plaży. Ojciec utonął, ratując swoje dzieci
4 godzin temu
Makabra w Chełmie. Zmarła w trakcie opalania
4 godzin temu
Polecane
Pożar na czwartym piętrze bloku. Tragedia zwierząt
2 godzin temu
Popularne
Policyjna obława przy Biedronce w Poznaniu. Ponad 10 radiowo...
1 dzień temu
169
Premier wprowadził stan alarmowy na terenie całego kraju. W ...
1 dzień temu
159
© PORZĄDEK 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.













English (US) ·
Polish (PL) ·
Russian (RU) ·