Niecodzienne kradzieże paliwa

1 miesiąc temu

Do tej pory najczęściej dokonywano kradzieży przy użyciu cudzych tablic rejestracyjnych. 20-latek wpadł jednak na pomysł, iż lepiej będzie ukraść komuś od razu cały samochód i nim jeździć na kradzieże paliw.

Wszystko rozpoczęło się 13 lutego o godzinie 23:40, gdzie z prywatnego parkingu na ulicy Solidarności w Kępnie nieznany mężczyzna dokonał kradzieży samochodu osobowego marki Alfa Romeo. O zdarzeniu kępińskich policjantów poinformował własciciel pojazdu, który zorientował się o kradzieży następnego dnia rano. Kępińscy kryminalni natychmiast przystąpili do działania, zabezpieczono monitoringi z miejsca zdarzenia, przesłuchano świadków i zabezpieczono wszystkie dowody w sprawie kradzieży.

Wyczerpująca i bardzo wnikliwa analiza wszystkich zebranych materiałów doprowadziła do ustalenia i w konsekwencji do zatrzymania mężczyzny. Okazał się nim być 20-letni mieszkaniec Kępna. Kryminalni z kępińskiej jednostki ustalili miejsce ukrywania się 20-latka z Kępna i do zatrzymania doszło 20 lutego około godziny 14 w jednym z budynków na ulicy Osińskiej w Kępnie. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Teraz usłyszy odpowiedni zarzut za kradzież samochodu i odpowie za kilka kradzieży paliwa na pobliskich stacjach benzynowych. Samochód został odzyskany i wróci do prawowitego właściciela.

Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Kępnie.

POLECANE NEWSY
BMW wypadło z ronda (ZDJĘCIA)
Nie żyje 13-latka. Szkoła żegna Olę
Odbędą się Targi Pracy
Zderzenie ciężarówki z peugeotem
Bałagan przy kontenerach na odzież
Wypadek volkswagena i seicento
Idź do oryginalnego materiału