Nastolatek zabił rodziców młotkiem i podpalił ich ciała

1 miesiąc temu
Zdjęcie: Zdjęcie ilustracyjne, fot. DOUGLAS MAGNO/AFP/Getty Images


Brazylijska policja zatrzymała 16-latka podejrzanego o zabicie rodziców młotkiem i podpalenie ich ciał – podały w piątek miejscowe media. To drugi przypadek zabicia rodziców przez nastoletniego syna w ostatnich dniach. Policja poinformowała, co sprowokowało chłopaka do popełnienia tej zbrodni.


Do zbrodni doszło w czwartek wieczorem w dzielnicy Jacarepagua w Rio de Janeiro – przekazał portal O Globo. Według dziennika „Folha de Sao Paulo” ofiarami są adopcyjni rodzice nastolatka.

Zatrzymany powiedział, iż pokłócił się z nimi, ponieważ nie chciał iść do szkoły, by odpocząć przed treningiem jiu-jitsu – poinformowała policja.

Nastolatek przyznał się, iż zabił rodziców, a następnie wyszedł coś zjeść razem ze swoim kolegą. Gdy wrócił do domu, podpalił pokój, w którym znajdowały się ciała; sam wezwał policję i straż pożarną – przekazał O Globo.

Kolejna szokująca zbrodnia

„Folha de Sao Paulo” przypomina, iż w ubiegłym tygodniu inny 16-latek zastrzelił swoją adopcyjną matkę, ojca i siostrę, rozgniewany prawdopodobnie tym, iż rodzice zabrali mu telefon komórkowy i komputer. Zbrodnia miała miejsce w ubiegły piątek, ale wyszła na jaw dopiero w poniedziałek, gdy sprawca sam oddał się w ręce policji.

PAP

Idź do oryginalnego materiału