Mundurowi walczą o awans. W Redzie ruszyły eliminacje do ogólnopolskiego turnieju
Zdjęcie: Mundurowi walczą o awans. W Redzie ruszyły eliminacje do ogólnopolskiego turnieju
Na stadionie MOSiR w Redzie rozpoczęła się sportowa rywalizacja funkcjonariuszy i przedstawicieli służb mundurowych z całej Polski. realizowane są eliminacje do Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Nożnej Służb Mundurowych, a stawką jest awans do fazy pucharowej i szansa na zdobycie głównego trofeum.Do Redy przyjechały drużyny reprezentujące różne formacje mundurowe, które przez dwa dni będą rywalizować o miano najlepszej ekipy tegorocznych rozgrywek. Wydarzenie odbywa się pod honorowym patronatem Komendanta












English (US) ·
Polish (PL) ·
Russian (RU) ·