Łowicz. Incydent podczas imprezy na Nowym Rynku, ucierpiał ośmioletni chłopiec

lowicz24.eu 7 miesięcy temu
Ośmioletni chłopiec wymagał pomocy medycznej po tym, jak został zraniony najprawdopodobniej odłamkiem lodu, który wydostał się spod kół quada driftującego na placu Nowego Rynku w Łowiczu. Do zdarzenia doszło podczas świątecznej imprezy. Dzisiaj (9 grudnia) od godziny 16 na łowickim Nowym Rynku odbywał się Truckerski Konwój Mikołajkowy, który zorganizowały wspólnie stowarzyszenia Łączy nas Łowicz oraz Łowicki Trucker King.
Jak relacjonuje nadkom. Urszula Szymczak z łowickiej policji, około godziny 17 do policjantów pełniących służbę patrolową na terenie miasta podeszła matka z dzieckiem, które ucierpiało podczas obserwowania jazdy quadów.
Chłopiec został zraniony w głowę najprawdopodobniej przez odłamek lodu, który wydostał się spod kół jadącego quada. Z informacji, jakie pojawiły się w mediach społecznościowych wynika, iż pojazd driftował na ośnieżonej płycie trójkątnego rynku.
- Policjanci udzielili chłopcu pierwszej pomocy medycznej – mówi w rozmowie z naszym portalem nadkom. Urszula Szymczak. Jak dodaje, pogotowie ratunkowe odmówiło przyjazdu, dlatego mundurowi niezwłocznie przewieźli poszkodowanego do szpitala w Łowiczu.
Ośmiolatek po otrzymaniu pomocy lekarzy opuś
Idź do oryginalnego materiału