Trzech lekarzy z pszczyńskiego szpitala zostało skazanych przez Sąd Rejonowy w Pszczynie w związku ze śmiercią ciężarnej Izabeli z Pszczyny, która zmarła wskutek wstrząsu septycznego w 2021 roku. Dwóch z nich otrzymało wyrok bezwzględnego więzienia oraz zakaz wykonywania zawodu na sześć lat, trzeci lekarz został skazany na więzienie w zawieszeniu oraz czteroletni zakaz pracy w zawodzie. Rodzina zmarłej uważa, iż lekarze zbyt długo zwlekali z zakończeniem ciąży. Wyrok nie jest prawomocny. Sąd uznał lekarzy Andrzeja P., Krzysztofa P. oraz Michała M. za winnych narażenia pacjentki na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia. Sprawa dotyczy tragicznej śmierci trzydziestoletniej Izabeli, która zmarła w
Lekarze skazani za śmierć Izabeli z Pszczyny. Sprawą manipulowano
wbijamszpile.pl 11 miesięcy temu
- Strona główna
- Pozostałe zgony
- Lekarze skazani za śmierć Izabeli z Pszczyny. Sprawą manipulowano
Powiązane
Tragedia na plaży. Ojciec utonął, ratując swoje dzieci
2 godzin temu
Makabra w Chełmie. Zmarła w trakcie opalania
2 godzin temu
Polecane
Pożar na czwartym piętrze bloku. Tragedia zwierząt
1 godzina temu
Popularne
Policyjna obława przy Biedronce w Poznaniu. Ponad 10 radiowo...
1 dzień temu
169
Premier wprowadził stan alarmowy na terenie całego kraju. W ...
1 dzień temu
159
© PORZĄDEK 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.












English (US) ·
Polish (PL) ·
Russian (RU) ·