Kradzieże na terenie powiatu, ze sklepu zniknęły pieluchy, z posesji przyczepka

2 miesięcy temu

Kolejne kradzieże na terenie powiatu przasnyskiego. Kobieta ukradła w Rossmannie pieluchy, zaś nieznany sprawca przyczepkę samochodową z Krzynowłogi Wielkiej.

Do pierwszego ze zdarzeń doszło 1 grudnia o godz. 11.35 w Przasnyszu w sklepie Rossmann przy ul. Orlika.

– 38 – letnia kobieta dokonała kradzieży pieluch o łącznej wartości 79,99 zł. Towar w stanie nienaruszonym został zwrócony do sklepu – informuje mł. asp. Ilona Cichocka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Przasnyszu.

Funkcjonariusze za powyższe wykroczenie skierowali wniosek o ukaranie do sądu.

W weekend z kolei, nieznany sprawca z terenu posesji w miejscowości Krzynowłoga Wielka dokonał kradzieży przyczepki samochodowej marki ,,SAM”.

– Spowodował straty w wysokości około 5 tys. złotych – informuje rzeczniczka. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Posterunek Policji w Chorzelach.

– Wszelkie budzące wątpliwości sytuacje, w szczególności poruszanie się podejrzanych osób w okolicy parkingów samochodowych, posesji, oraz samochody na obcych tablicach rejestracyjnych przemieszczające się wielokrotnie po określonych ulicach bez uzasadnionej przyczyny prosimy zgłaszać policji pod numerem 112 – dodaje rzeczniczka.

Policja apeluje o adekwatne zabezpieczenie posesji, zamykanie garaży, bram na kłódkę oraz o rozważeniu zamontowania monitoringu na posesji.

j.b.

Idź do oryginalnego materiału