Koniec poszukiwań 14-letniego Maxima. Holender odnalazł się w Polsce
4 tygodni temu
Koniec poszukiwań zaginionego nastolatka z Holandii. Chłopiec został odnaleziony na przystanku pod Białymstokiem. Tymczasowo został umieszczony w placówce opiekuńczej. Polska Policja przekazała niezbędne informacje stronie holenderskiej.