Kierowca napisał list do komendant. Podziękował policjantom za pomoc po kolizji

prostozopolskiego.pl 1 dzień temu

Do Komendy Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu wpłynęły serdeczne podziękowania skierowane do funkcjonariuszy

Idź do oryginalnego materiału