Groził nożem personelowi szpitala. W lecznicy interweniowała policja

2 tygodni temu
Zdjęcie: Groził nożem personelowi szpitala


Groził nożem personelowi szpitala. Policjanci z Raciborza zatrzymali agresywnego 71-latka.
Idź do oryginalnego materiału