Dwumiliardowy „prezent" na święto Służby Więziennej. Ejchart: zakończyliśmy prace nad projektem programu modernizacji

2 godzin temu
Na placu marszałka Józefa Piłsudskiego w Warszawie odbyły się Centralne Obchody Święta Służby Więziennej, podczas których ponad 550 funkcjonariuszy odebrało promocję na pierwszy stopień oficerski. Nie zabrakło też informacji o przyszłości formacji. „Myślimy o kolejnych latach. Zakończyliśmy prace nad projektem programu modernizacji Służby Więziennej na lata 2027-2030” – powiedziała w trakcie uroczystości wiceszefowa resortu sprawiedliwości Maria Ejchart. Jak dodała, planowany program ma przekroczyć 2 miliardy złotych.
Idź do oryginalnego materiału