BYŁ POSZUKIWANY LISTEM GOŃCZYM ZA NIEPŁACENIE ALIMENTÓW. PRZY ZATRZYMANIU MIAŁ NARKOTYKI

ostrodanews.pl 4 godzin temu

Ostródzcy kryminalni zatrzymali 39-letniego mężczyznę, który był poszukiwany listem gończym. Jak się okazało, podczas zatrzymania policjanci znaleźli przy nim również środki odurzające. Zanim trafi do zakładu karnego, odpowie także za posiadanie narkotyków.

Do zatrzymania doszło w czwartek, 25 czerwca, na terenie Ostródy. Mężczyzna był poszukiwany listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy w Jastrzębiu-Zdroju. Miał do odbycia karę 212 dni więzienia za przestępstwo niealimentacji.

Funkcjonariusze wydziału kryminalnego ustalili miejsce jego pobytu i zatrzymali go. Podczas przeszukania 39-latka znaleźli przy nim środki odurzające. W związku z tym, jeszcze przed osadzeniem w zakładzie karnym, usłyszał zarzut posiadania narkotyków. Za ten czyn będzie odpowiadał przed sądem.

Mężczyzna w najbliższym czasie zostanie przewieziony do zakładu karnego, gdzie odbędzie zasądzoną wcześniej karę.

Idź do oryginalnego materiału