Strażnicy miejscy udzielili pomocy kierowcom, którzy mieli nocną kolizję w Alei Bora-Komorowskiego. Jeden z nich prowadził, mimo zabranych uprawnień. Jechał boso.
Czytaj więcej…
Strażnicy miejscy udzielili pomocy kierowcom, którzy mieli nocną kolizję w Alei Bora-Komorowskiego. Jeden z nich prowadził, mimo zabranych uprawnień. Jechał boso.
Czytaj więcej…