Atak nożownika w Jastrzębiu-Zdroju!

vanessa.fm 1 godzina temu

Jak informuje Śląska Policja, dziś po godzinie 18.00 mundurowi otrzymali zgłoszenie dotyczące agresywnego mężczyzny, który w jednej z placówek medycznych na terenie Jastrzębia-Zdroju miał zaatakować ostrym narzędziem pacjentów oraz personel medyczny. 19-letni obywatel Polski został zatrzymany przez jastrzębskich policjantów.

Obecnie funkcjonariusze, pod nadzorem prokuratora, prowadzą na miejscu czynności mające na celu ustalenie przyczyn oraz dokładnych okoliczności zdarzenia.

Prawdopodobnie w wyniku ataku rannych zostało kilka osób. Na razie nie ma informacji o ich stanie zdrowia. Około godziny 20.30 Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 2 w Jastrzębiu-Zdroju opublikował następujący komunikat:

„Szanowni Państwo, odnosząc się do wydarzeń, jakie miały miejsce dzisiaj w Szpitalu, informujemy, iż Pacjenci oraz Personel są bezpieczni, a sytuacja została opanowana. Wszystkie niezbędne procedury z udziałem służb zostały wdrożone zgodnie z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa”.

Idź do oryginalnego materiału