81-latka spędziła noc na ławce przed blokiem. Pomogli jej sąsiedzi i policjanci

prostozopolskiego.pl 1 dzień temu

Zatrzaśnięte drzwi, brak kluczy i długa noc spędzona na zewnątrz – w takiej sytuacji znalazła się 81-letnia mieszkanka Kędzierzyna-Koźla.

Idź do oryginalnego materiału