Mieszkańcy Malborka byli obojętni i przechodzili obok konającego mężczyzny przez ponad 20 minut. Kamera monitoringu zarejestrowała, jak mężczyzna upada pod jednym z dyskontów, dostaje drgawek i uderza się w głowę. Dopiero po kilkunastu minutach zainteresowała się nim starsza kobieta. Mimo późniejszej reanimacji – nie przeżył. Sprawą zajmuje się prokuratura. Trzy szybkie fakty: Drgawki, upadek i brak reakcji Był poniedziałek, godzina 6:36 rano. Kamera monitoringu sklepu Kaufland zarejestrowała mężczyznę w czarnym kapturze podchodzącego do drzwi popularnego dyskontu spożywczego. Nie zdążył jednak wejść – dostał drgawek i przewrócił się na beton, uderzając mocno głową o ziemię. Kolejne minuty mijają. Na nagraniu widać,
20 minut umierał pod sklepem. Przechodnie byli obojętni
wbijamszpile.pl 1 rok temu
- Strona główna
- Pozostałe zgony
- 20 minut umierał pod sklepem. Przechodnie byli obojętni
Powiązane
Tragedia na plaży. Ojciec utonął, ratując swoje dzieci
4 godzin temu
Makabra w Chełmie. Zmarła w trakcie opalania
4 godzin temu
Polecane
Pożar na czwartym piętrze bloku. Tragedia zwierząt
2 godzin temu
Popularne
Policyjna obława przy Biedronce w Poznaniu. Ponad 10 radiowo...
1 dzień temu
169
Premier wprowadził stan alarmowy na terenie całego kraju. W ...
1 dzień temu
159
© PORZĄDEK 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.













English (US) ·
Polish (PL) ·
Russian (RU) ·